Kāds prec kādu punkts lv

Kāds prec kādu punkts lv

Februārī pieaug mīlnieku reģistrēto mājaslapu skaits. Katru gadu “.lv” reģistrs NIC reģistrē vairākus desmitus domēna vārdu, kur kāds prec kādu. Kāzu mājaslapas, digitālie ielūgumi kļūst arvien izplatītāki, to skaits 2022.gadā “.lv” domēnā ir pieaudzis par teju 20%.

Arvien vairāk jauno pāru kāzu plānošanā novērtē tehnoloģiju ieguvumus. Mūsdienās lielā steiga, mainīgie apstākļi, domāt zaļāk dzīvesveids, Covid pandēmija ievieš savas korekcijas - kāzu plānošanā un rīkošanā digitālā klātesamība ir neizbēgama. Latvijas nacionālais “.lv” simbols pārtop par “love” (mīlestības) simbolu.

Valentīna diena ir laiks, kad arī Latvijā daudzi jauni pāri nolemj saistīties uz mūžu un izvēlas tam par godu veidot arī mājaslapu. Visbiežāk šādu mājaslapu nosaukumi jeb domēna vārdi tiek reģistrēti uz gadu, jo kalpo kā kāzu ielūgums, praktiskās un loģistikas informācijas vietne.

Izplatītākie mājaslapu nosaukumi tiek veidoti pēc principa:

  • www.janisloveliga.lv
  • www.janisprecligu.lv
  • www.janisunliga.lv
  • www.janisunliga2023.lv
  • www.berziniuzmuzu.lv

Taču tie nav vienīgie. Nereti pāri ļaujas savai fantāzijai un izmanto kaut ko romantisku vai sapņainu, piemēram, Zelta rudens Parīzē - https://www.nic.lv/lv/majaslapa-ka-kazu-ielugums.

Šādas mājaslapas īpašnieki mēdz uzturēt krietni ilgāku laiku, tur izvietojot arī kāzu, medusmēneša un turpmāko jaunā pāra dzīves lielo notikumu fotogrāfijas un aprakstus. Autori, kas vēlējās palikt anonīmi, reiz minēja, ka viņu veidotā mājaslapa nu jau vairākus gadus kalpo draugu lokā kā notikumu portāls, kur tiek ievietota aktuālā informācija par nākamajiem pasākumiem un retrospekcija ar fotogrāfijām pēc tiem.

Nekas neatsver personīgi pasniegtu īpaša dizaina papīra kāzu ielūgumu, tomēr arī digitālam ielūgumam plusu ir vairāk nekā varam iedomāties, piemēram, ātri un ērti izgatavot un izsūtīt, viegli papildināt un paziņot par izmaiņām.