Norēķinu iespējas

Drukāt

Rēķinu apmaksu par .lv domēna vārda lietošanas tiesībām Jūs varat veikt bankā, internetbankā vai NIC klientu tiešsaistes sistēmā ar VISA vai EC/MC kredītkartēm, kā arī ar Latvijas banku emitētajām debetkartēm. Izvēlieties sev ērtāko norēķinu veidu!

Atgādinām, ja apmaksa netiek veikta laikus, saskaņā ar .LV domēna vārdu lietošanas noteikumiem, domēna vārda darbība tiek pārtraukta, kā rezultātā nedarbojas tam piesaistītie pakalpojumi - mājaslapa, e-pasti, un citi.

Rekvizīti norēķiniem ar bankas pārskaitījumu:

Saņēmējs:
LU Matemātikas un Informātikas Institūts
Raiņa bulvāris 29, Rīga, LV-1459, Latvija
PVN Nr. LV90002111761

Banka:
“SEB banka”, IBAN: LV46UNLA0002220609628
“Swedbank” AS, IBAN: LV56HABA0001407058518

Maksājuma mērķī noteikti norādiet: domēna vārdu vai rēķina numuru

Norēķini NIC klientu tiešsaistes sistēmā

Reģistrējot .lv domēna vārdu, Jūs izveidojat arī NIC Klientu tiešsaistes sistēmas (domēna vārdu administrēšanas portāls) pieejas datus. Šī portāla sadaļā “Mani rēķini” Jūs jebkurā sev ērtā laikā varat aplūkot visus savus rēķinus, to vēsturi un ērti veikt maksājumus. Ja lietotāvārds un parole nav izveidota vai aktivizēta, to jebkurā laikā var izveidot NIC mājaslapas sadaļā “Reģistrēties”.

Ar domēna vārdu lietotājiem aktuālu un noderīgu informāciju varat iepazīties mūsu FB un Twitter. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums - dns@nic.lv.