Kā pievienot domēna vārdu WIX?

Kā pievienot domēna vārdu WIX?

Lai pievienotu WIX platformā izstrādātai mājaslapai .lv domēna vārdu, to no sākuma ir jāreģistrē, ja reģistrēšanas laikā rodas jautājumi, ieskaties PAMĀCĪBA: kā reģistrēt domēna vārdu?. Savukārt, ja domēna vārdu esat jau reģistrējuši, tad nepieciešams tikai sekot 3 zemāk aprakstītajiem soļiem.

Atgādinām, ka, lai pievienotu sevis izvēlētu domēna vārdu WIX, Jums ir jābūt WIX “Premium Plan” abonentam.

1. Norādiet savā WIX kontā, kādu domēna vārdu vēlaties pievienot

  • Ielogojieties savā WIX kontā un apmeklējiet sadaļu DOMAINS.
  • Izvēlieties opciju Connect a domain you already own un pievienojiet tajā savu .lv domēna vārdu. Ja jūsu kontā jau ir pievienots kāds domēna vārds, noklikšķiniet uz Add an Existing Domain un pēc tam izvēlieties opciju Connect a domain you already own.
  • Izvēlieties mājaslapu, ar kuru vēlaties savienot savu .lv domēna vārdu, un noklikšķiniet uz Next
  • Ievadiet savu domēna vārdu un noklikšķiniet uz Next

Turiet šo logu atvērtu, lai 3. solī varētu atgriezties un pārbaudīt izveidoto savienojumu.

2. Veiciet izmaiņas sava domēna vārda tehniskajos DNS ierakstos

Ir divi veidi, kā pievienot savu .lv domēna vārdu WIX:

  • norādot tikai web (CNAME un A) ierakstus uz WIX, bet, piemēram, e-pastu turpināt uzturēt pie jau esošā pakalpojuma sniedzēja;
  • norādot WIX name serverus jeb NS ierakstus. Ja izvēlaties šo opciju, turpmāk WIX mitinās Jūsu DNS ierakstus, un Jūs varēsiet tos pārvaldīt, izmantojot savu WIX kontu. Ja jums būs nepieciešama palīdzība DNS ierakstu pārvaldībā, Jums varēs palīdzēt WIX klientu apkalpošana.

Izmainīt sava domēna vārda tehniskos ierakstus varat, izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu vai rakstot e-pastu uz dns@nic.lv.

Kā veikt izmaiņas domēna vārda tehniskajos ierakstos izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu?

  1. Ielogojieties savā NIC tiešsaistes sistēmas kontā un zem sadaļas Mani domēna vārdi klikšķiniet uz domēna vārda, kuru vēlaties pievienot WIX platformai. Atvēruma beigās būs redzami attiecīgā domēna vārda tehniskie ieraksti. Pēc noklusējuma tie ir šādi:

  2. Esošo A ierakstu dzēšam un norādām WIX klientu atbalsta sistēmā norādītos NS vai CNAME un A ierakstus. Lai redzētu kādus konkrēti ierakstus jānorāda, Jums ir jāielogojas savā WIX kontā un jāapmeklē šī vietne:

  3. Pēc izmaiņu veikšanas spiežam pogu Saglabāt

Jūsu veiktās tehniskās izmaiņas stāsies spēkā 1h laikā!

3. Pārbaudiet veiktās izmaiņas

Kad esiet atjauninājis sava domēna vārda DNS ierakstus, atgriezieties savā WIX konta lapā Domains un noklikšķiniet uz Verify Connection.

Šī darbība nav obligāta, taču tā pārbauda, vai esat pareizi atjauninājis sava domēna vārdu tehniskos ierakstus! Vēršam uzmanību, ka var paiet 48 stundas līdz jūsu domēna vārda jaunie DNS ieraksti tiek izplatīti visā pasaulē.

Ja rodas neskaidrības ar domēna vārda tehnisko ierakstu maiņu sazinieties ar mums, rakstot uz dns@nic.lv vai zvanot +371 67085858. Detalizētāka informācija pieejama arī WIX help centrā.

Lai izdodas!