Turam īkšķus par savējiem Brīvības rogainingā

Turam īkšķus par savējiem Brīvības rogainingā

Rīt, 11.novembrī, kad Latvijā būs neskaitāmi kultūras un vēstures atceres pasākumi, Kolkā norisināsies Brīvības rogainings. Esam lepni atbalstīt NIC draugus un ik reizi dzīvojam līdz katrām sacensībām un priecājamies par viņu sasniegumiem!

Novembris ir viens no gada tumšākajiem mēnešiem, senie latvieši to dēvēja par veļu laiku. Un ne velti. Tas ir laiks, kad balto, pūkaino sniegu vēl tikai gaidām, ārā bieži līst, un daba tiek gatavota ziemai.

Rūpējoties par savu klientu un draugu drošību, aicinām visus kājāmgājējus, riteņbraucējus būt redzamiem uz ielas un lietot atstarotājus, atstarojošus apģērbu elementus.

NIC sadarbībā ar ZIB Fashion ir izstrādājis īpaša dizaina atstarojošās vestītes, kuras šogad uzspīdējušas rogaininga sacensībās, pateicoties mūsu tuviem draugiem – sadarbības partneriem. Kaislīgie rogaininga dalībnieki spīdoši izzinājuši Latvijas šaurākās, nepopulārākās dabas takas, iepazīstot mazo ciematiņu, vientuļo lauku sētu iedzīvotājus un saņemot to mīļumu un viesmīlību.

Mareks Galinovskis / FotoMan.lv

Šogad augustā Latvijā, Rāznas Nacionālajā parkā norisinājās jau 15. pēc skaita pasaules čempionāts rogainingā, kas ierakstīts vēsturē ar lielāko dalībnieku skaitu un Latvijas pārstāvju triumfu, ieņemot pjedestālu. No 460 pieteiktām komandām NIC atbalstītie Baltie zalkši guva godpilno 252.vietu. Vēlāk jau septembrī Jūrmalā - 5.vietu Open grupā.

Atstarojošās vestītes var iegūt ikviens, ja vien aktīvi izmanto www.domenimi.lv un dalās ar spožākajiem atradumiem!