Tiešsaistes kursi "Kiberdrošības pamati"

ICANN Learn bezmaksas tiešsaistes kurss “Kiberdrošības pamati” kalpo kā pamatkurss iesācējiem bez priekšzināšanām. Tas sniedz ievadu kiberdrošības koncepcijā un ievainojamībās, kuras var pastāvēt mūsu ikdienā lietotajās tehnoloģijās.

Kursa laikā Jūs apgūsiet galvenos kiberdrošības terminus un definīcijas, izpratīsiet kiberdrošības saistību ar ikdienas dzīvi uzzināsiet, kā samazināt tiešsaistes apdraudējuma risku un aizsargāt savu informāciju. Šis kurss palīdzēs jums novērtēt konfidencialitātes, integritātes un pieejamības svarīgumu.

Kas ir ICANN & ICANN Learn?

Interneta vārdu un numuru piešķires korporācijas (ICANNThe Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) uzdevums ir palīdzēt nodrošināt stabilu, drošu un vienotu globālo internetu. Tā realizē vispārējo DNS pārvaldību un darbības koordināciju, ieskaitot arī saknes serveru (.root) sistēmas organizāciju un uzturēšanu.

ICANN Learn ir ICANN kopienas izveidota bezmaksas tiešsaistes mācību platforma, kuru var izmantot ikviens interesents. Jums vienkārši jāpiesakās vietnē https://learn.icann.org, lai piekļūtu kursu katalogam. ICANN šobrīd strādā pie jaunu kursu izveides, kurus plāno īstenot nākamo mēnešu laikā (par tādām tēmām kā DNS ļaunprātīga izmantošana un DNS pamati).

Gatavs, lai sāktu darbu? Izveidojiet bezmaksas kontu un sāciet reģistrēties tik kursos, cik vēlaties!