Tiešraide: Baltic Domain Days 2023

Tiešraide: Baltic Domain Days 2023

No 4. līdz 5. oktobrim Radisson BLU Latvija, Rīgā noritēs īpaši Baltijas valstu domēnu nozarei veltīta konference - Baltic Domain Days 2023 (tulkojumā no angļu valodas “Baltijas Domēnu Dienas”), kas šogad tiek rīkota kā viena no starptautiskās kiberdrošības konferences CyberChess 2023 paralēlsesijām.

Baltic Domain Days 2023 (BDD2023) ir gaidāmas ekspertu diskusijas par to:

  • kāda ir domēna vārdu reģistru loma droša interneta veidošanā;
  • kā palīdzēt uzņēmējiem pārdomāti izvēlēties, reģistrēt un aizsargāt savu intelektuālo īpašumu tiešsaistē un nepieļaut kļūdas, kas var dārgi izmaksāt;
  • kā neapmaldīties normatīvo aktu prasībās par informācijas tehnoloģiju drošību, patērētāju tiesību aizsardzību, lietotāju datu verifikāciju utt.;
  • kas ir digitālie atkritumi un kā tos pareizi apsaimniekot, lai sevi neapdraudētu;
  • cik svarīga ir veiksmīga sadarbība starp domēnu reģistriem un kompetentajām iestādēm;
  • kā izskatās DNS nākotne, un kāda loma tajā ir mākslīgajam intelektam u. c.

Seko līdzi Baltic Domain Days 2023 tiešsaistē (4.10):

Programma:

Seko līdzi Baltic Domain Days 2023 tiešsaistē (5.10):

Programma:

Konferenci organizē CERT.LV, NIC un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija sadarbībā ar ISACA Latvijas nodaļu, Latvijas Interneta asociāciju, .ee reģistru Estonian Internet Foundation un .lt reģistru DomReg.LT.

Konferenci līdzfinansē Eiropas Savienība un atbalsta Eiropas Kiberdrošības kompetenču centra Latvijas Nacionālais koordinācijas centrs (NCC-LV), ICANN (Internet Corporation for Assigned Names un Numbers), SIA Latvijas Mobilais telefons, SIA Tet, VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, SIA Cyber Circle, CSC Corporate Domain, SANS Institute, CLICO Baltics un Recorded Future, Synergy Consulting un CentralNic Registry.