Tallinā noritēs otrās Baltijas Domēnu Dienas

Tallinā noritēs otrās Baltijas Domēnu Dienas

No 15. līdz 16. aprīlim Igaunijā, Tallinas radošajā centrā – Kultuurikatel, noritēs pirmais īpaši Baltijas valstu domēnu nozarei veltītais pasākums Baltic Domain Days 2019 (tulkojumā no angļu valodas “Baltijas Domēnu Dienas”).

Galvenās konferences tēmas būs Datu monetizācija. Domēna vārdu drošība, kiberdrošība un DNSSEC. Mīlam, vai ienīstam domēna vārdu skvoterus. Domēnu nozares nākotnes izaicinājumi un iespējas. Šī būs lieliska iespēja salīdzināt un novērtēt Baltijas valstu pieredzi, kā arī diskutēt un veidot kontaktus ar vadošajiem Igaunijas domēnu un interneta nozares pārstāvjiem.

Dalība konferencē ir bez maksas, iepriekšēja reģistrācija obligāta. Konference noritēs angļu valodā!

Šogad konferenci organizē .EE reģistra uzturētājs sadarbībā ar .LV un .LT domēna vārdu reģistru uzturētājiem

Mērķauditorija: IT industrijas pārstāvji ar interesi par domēnu, interneta pārvaldības un kiberdrošības aktualitātēm, kā arī digitālā mārketinga un intelektuālo īpašumu tiesību speciālisti.

Baltijas Domēnu Dienu laikā Jums būs iespēja

Iegūt vērtīgas zināšanas: starptautiski nozares līderi dalīsies savā pieredzē un redzējumā par domēnu, kiberdrošības, interneta pārvaldības un intelektuālā īpašuma aktualitātēm.

Satikt jaunus sadarbības partnerus: iespēja veidot kontaktus ar nozares pārstāvjiem, kurus saista biznesa iespējas Baltijas valstīs - Eiropas augstākā līmeņa domēnu reģistru uzturētājiem, reģistratūrām un citiem domēna vārdu un to piesaistīto pakalpojumu sniedzējiem.

KONFERENCES PROGRAMMA