Rīgā noritēs pirmās Baltijas Domēnu Dienas

Rīgā noritēs pirmās Baltijas Domēnu Dienas

No 19. līdz 20. aprīlim Melngalvju Namā, Rīgā noritēs pirmais īpaši Baltijas valstu domēnu nozarei veltītais pasākums - Baltic Domain Days (tulkojumā no angļu valodas “Baltijas Domēnu Dienas”).

Galvenās konferences tēmas būs domēna vārdu atslēgšanas, bloķēšanas, kibernoziegumu un intelektuālā īpašuma tiesību aktualitātes Baltijas valstīs. Šī būs lieliska iespēja salīdzināt un novērtēt Baltijas valstu pieredzi, kā arī diskutēt un veidot kontaktus ar vadošajiem nozares pārstāvjiem.

Dalība konferencē ir bez maksas, iepriekšēja reģistrācija obligāta! Reģistrācija atvērta līdz 12.04.2018. www.balticdomaindays.lv. Konference noritēs angļu valodā!

Konferenci organizē NIC.LV sadarbībā ar Interneta vārdu un numuru piešķires korporāciju (ICANN), .LT un .EE domēna vārdu reģistru uzturētājiem.

Mērķauditorija: IT industrijas pārstāvji ar interesi par domēnu, interneta pārvaldības un kiberdrošības aktualitātēm, kā arī digitālā mārketinga un intelektuālo īpašumu tiesību speciālisti.

Baltijas Domēnu Dienu laikā Jums būs iespēja

Iegūt vērtīgas zināšanas: starptautiski nozares līderi dalīsies savā pieredzē un redzējumā par domēnu, kiberdrošības, interneta pārvaldības un intelektuālā īpašuma aktualitātēm.

Satikt jaunus sadarbības partnerus: iespēja veidot kontaktus ar nozares pārstāvjiem, kurus saista biznesa iespējas Baltijas valstīs - Eiropas augstākā līmeņa domēnu reģistru uzturētājiem, reģistratūrām un citiem domēna vārdu un to piesaistīto pakalpojumu sniedzējiem.

Atzīmēt .LV 25 gadu svinības: šogad mūsu Latvijas nacionālais augstākā līmeņa domēns .LV atzīmē savu 25. dzimšanas dienu. Būsim priecīgi šo notikumu nosvinēt kopā ar Jums!

KONFERENCES PROGRAMMA