.LV Reģistratūru tikšanās 2022

.LV Reģistratūru tikšanās 2022

Aicinām mūsu sadarbības partnerus Latvijas .LV Reģistratūras, 24.novembrī uz .LV REĢISTRATŪRU TIKŠANOS 2022, kas šoreiz noritēs tiešsaistē no pl.10:00 līdz 12:30. Reģistrācija un programma - https://www.nic.lv/registraturu-tiksanas/

Semināra mērķis ir informēt .LV Reģistratūras par:

  • Domēnu nozares tendencēm Eiropā un Latvijā Kā COVID un karš ietekmē uzņēmēju vēlmi un iespēju digitalizēties? Vai domēnu nozare Eiropā ir atgriezusies pirms pandēmijas ritmā? Kādas ir Eiropas domēnu nozares TOP apspriestākās tēmas un nākotnes perspektīvas?

  • Jaunieviestajām Eiropas tiesību normu izmaiņām un kā tās ietekmē Eiropas reģistru uzturētājus un reģistratūras? Pēdējā lākā Eiropā un tepat Latvijā ir veiktas un ierosinātas vairākas normatīvo aktu izmaiņas, kas ietekmē gan domēna vārdu lietotājus, gan pakalpojumu sniedzējus, proti, reģistratūras un .LV reģistra uzturētāju. Par aktuālākajam izmaiņām un to kā tās attieksies uz reģistratūrām uzzināsiet NIC.LV pasākumā.

  • DNS aizsardzību CERT.LV norādījumi veiksmīgai domēna vārda aizsardzībai – DNSSEC, DMARC, DKIM, SPF, u.c. Kā reģistratūras var pasargāt savus klientus? Kādas ir “DNS abuse” tendences Eiropā un Latvijā, kā arī, cik nozīmīgs ir NIC un CERT.LV veidotais DNS ugunsmūris?

  • Jaunajiem pakalpojumiem .LV Reģistratūrām Kādi ir NIC ieviestie uzlabojumi reģistratūrām un kādas aktivitātes plānojam nākotnei.

Reģistrācija pasākumam ir obligāta - https://www.nic.lv/registraturu-tiksanas/ Reģistrētie dalībnieki pirms pasākuma uz norādīto e-pasta adresi saņems pasākuma saiti.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz pr@nic.lv