.LV Reģistratūru avīze 2017 Nr.4

Iznācis īpaši NIC sadarbības partneriem veltītais 2017. gada “.LV Reģistratūru avīzes” 4. numurs, taču Ja arī Tevi interesē domēna vārdu industrija šajā numurā atklāsi daudz ko saistošu arī sev.

Šajā numurā lasiet:

Kas ir domēna vārdu nolaupīšana (domain name hijacking) un kā sevi un savus klientus no tā pasargāt?

Visbiežāk .LV domēna vārdi tiek izkrāpti tīri cilvēcīgas nevērības vai naivas uzticības dēļ, pavirši kārtojot savstarpējos dokumentus vai veicot domēna vārda pirkšanu vai pārdošanu. Tādēļ aicinu ikvienu attiekties pret domēna vārdiem ar vērību, jo ne velti tie tiek dēvēti par 21. gadsimta nekustamo īpašumu!

Kas ir Eiropas Nacionālo augstākā līmeņa domēnu reģistru padome (CENTR) ar ko tā ir nozīmīga un kā tā ietekmē domēnu industrijas attīstību? Kādu labumu no CENTR darbības var iegūt Reģistratūras?

Reģistratūra ”Openprovider” izsakās par CENTR Starptautisko reģistratūru dienu: “Where else can we get in touch with so many different registries face-to-face at a mutually interesting event? It’s the first place where new developments, registry changes or promotion and marketing opportunities are announced. We also meet suppliers, customers and potential customers that we would not have met at other occasions.”

NIC izvērtē un izvēlas šī gada spilgtāko .LV reģistratūru – RegiSTAR 2017

Mūsu reģistratūra ir izveidota ar mērķi risināt un atvieglot klientiem “reālas” problēmas, kas ir domēna vārdu iegādē un apkalpošanā. Tas arī ir viens no galvenajiem veiksmes noslēpumiem.

.LV Skaitļi & fakti par 2017. gada 1. ceturksni

Noskaidrojiet, kāds ir Latvijas Reģistratūru portfeļu sadalījums/tirgus daļa un domēna vārdu kustība starp Latviju un Ārzemēm.


.LV Reģistratūru avīze

Ar .LV Reģistratūru avīzes pārējiem numuriem varat iepazīties šeit..

Ja Jums ir kādi ieteikumi .LV Reģistratūru avīzes nākamajiem numuriem, lūdzu rakstiet pr@nic.lv vai zvaniet 67085858.