Kāpēc izvēlēties .lv domēna vārdu?

Lepojies ar savu nacionalitāti:

Augstākā līmeņa domēns .lv ir mūsu tautas un valsts virtuālais simbols, tieši tāpat kā karogs vai himna. Tas simbolizē vienotas vērtības, valodu un kultūru. Izvēlieties .lv, ja Jūsu uzņēmums, produkts vai pakalpojums ir ražots Latvijā, uzsver tā kvalitāti un izcelšanos.

Uzrunā mērķauditoriju:

Izvēlieties .lv, ja par produkta vai pakalpojuma mērķauditoriju esat izraudzījušies Latvijas tirgu. Individuāla pieeja klientam saprotamā valsts valodā un domēnā. Svarīgs aspekts: Latvijā .lv domēna vārdi meklētājprogrammās tiks kotējas augstāk.

Iemanto uzticamību:

Veidojot mājaslapu ar reģistrācijas vai norēķinu iespējām, ir nepieciešams izvēlēties domēnu, kuru Jūsu mērķauditorija pazīst un uzticas. Izvēlieties .lv, ja vēlaties saviem klientiem radīt drošības un uzticamības sajūtu.

Rūpējies par drošību:

Kopš 2012.gada .lv augstākā līmeņa domēns ir parakstīts ar DNSSEC (Domain Name System Security Extension), sniedzot iespēju .lv domēna vārdu lietotājiem nodrošināt saviem klientiem papildu drošību. Ar DNSSEC parakstīta domēna vārda lietotājs var būt pārliecināts, ka mājaslapas apmeklētāji sasniegs viņa lapu un netiks novirzīti uz citu vietni. Vairāk par DNSSEC.

Pieejams atbalsts:

Padomājiet savlaicīgi, kādā valodā vai veidā, cik vienkārši vai sarežģīti nākotnē būs veikt ar domēna vārda pārvaldību saistītas izmaiņas. Izvēlieties .lv, ja Jums ir svarīgi savlaicīgi veikt izmaiņas, saņemt ātru, kā arī profesionālu atbalstu neskaidrību gadījumā.

.lv domēna vārdus varat administrēt: tiešsaistē izmantojot NIC klientu tiešsaistes sistēmu, zvanot uz 247 klientu atbalsta tālruni 67085858 vai rakstot e-pastu uz dns@nic.lv. Vairāk par klientu atbalstu.

Plašas izvēles iespējas:

Labu domēna vārdu nav bezgalīgi daudz, taču atšķirībā no populārākajiem augstākā līmeņa domēniem kā .com vai .net, .lv domēnā vēl ir atrodami daudz skanīgu vārdu.

Latviskie domēna vārdi:

Tikai .lv domēnā ir iespēja piereģistrēt domēna vārdu ar diakritiskajām zīmēm. Latviešu burtus aizstājot ar latīņu alfabēta burtiem, var iegūt vārdus ar pilnīgi citu nozīmi. Piemēram, “kāzu” vietā “kazu”, bet “māsu” vietā “masu”. Lai izvairītos no šādām situācijām, varat reģistrēt sinonīmus vai arī domēna vārdu, kurā izmantoti burti ar diakritiskajām zīmēm.