Kā pievienot domēna vārdu Shopify?

Kā pievienot domēna vārdu Shopify?

Pasaulē ir pieejamas vairākas interneta veikalu izveides un vadības platfromas, kuras spēj piedāvāt teju visus interneta veikala darbībai nepieciešamos rīkus vienuviet. Piemēram, Wix, Weebly, Squarespace, BigCommerce un Latvijā tapusī Mozello, kura ir arī mūsu oficiālā .LV reģistratūra, kā arī daudzas citas. Viena no populārākajām ir SHOPIFY tirdzniecības platforma.

Lai pievienotu SHOPIFY platformā izveidotajai mājaslapai .lv domēna vārdu, to no sākuma ir jāreģistrē. Ja domēna vārdu esat jau reģistrējuši, tad nepieciešams tikai izmainīt tā tehniskos ierakstus, izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu vai rakstot e-pastu uz dns@nic.lv.

Domēna vārda pievienošana SHOPIFY, izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu:

 1. Ielogojaties savā NIC tiešsaistes sistēmas kontā un zem sadaļas “Mani domēna vārdi” klikšķiniet uz domēna vārda, kuru vēlaties pievienot Shopify platformai. Atvēruma beigās būs redzami attiecīgā domēna vārda tehniskie ieraksti. Pēc noklusējuma tie ir šādi:

 2. Esošo A ierakstu dzēšam un veidojam jaunu, vai rediģējam esošo, norādot laukā Hostname: domēna vārdu (bez www) un laukā IP: 23.227.38.65 . Izmaiņas saglabājam.

 3. Ja vēlaties pievienot arī subdomēnu, kā, piemēram, www.manavientne.lv vai veikals.manavietne.lv, ir nepieciešams izveidot CNAME ierakstu, kas norāda uz shops.myshopify.com. Pēc izmaiņu veikšanas spiežam pogu “Saglabāt”.

 • Rezultātā tehniskajiem ierakstiem ir jāizskatās šādi:

  Jūsu veiktās tehniskās izmaiņas stāsies spēkā 1h laikā!

Pēc domēna vārda tehnisko izmaiņu stāšanās spēkā, varat to pievienot savam Shopify kontam:

 • No sava Shopify ADMIN paneļa dodieties uz Online Store -> Domains
 • Noklikšķiniet uz Connect existing domain
 • Ievadiet domēna vārdu, kuru vēlaties pievienot, piemēram, manavietne.lv
 • Noklikšķiniet uz Next
 • Noklikšķiniet uz Verify connection

Ja rodas neskaidrības, detalizētāka informācija pieejama Shopify help centrā