Kā pievienot domēna vārdu Mozello?

Kā pievienot domēna vārdu Mozello?

Mozello ir Latvijā tapusi interneta veikalu izveides un vadības platfroma. Tajā ērti var izveidot mājaslapu, taču, lai tai pievienotu .lv domēna vārdu, to no sākuma ir jāreģistrē pa tiešo pie mums (NIC) vai pie paša Mozello, kas ir mūsu sadarbības partneris - oficiāla .LV reģistratūra un reģistrēs Jūsu izvēlēto .lv domēna vārdu, ievērojot industrijas labo praksi.

Ja domēna vārdu jau esat reģistrējuši pie mums, tad nepieciešams tikai izmainīt tā tehniskos ierakstus, izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu vai rakstot e-pastu uz dns@nic.lv.

Domēna vārda pievienošana MOZELLO, izmantojot NIC tiešsaistes sistēmu:

  1. Ielogojaties savā NIC tiešsaistes sistēmas kontā un zem sadaļas “Mani domēna vārdi” klikšķiniet uz domēna vārda, kuru vēlaties pievienot Mozello platformai. Atvēruma beigās būs redzami attiecīgā domēna vārda tehniskie ieraksti. Pēc noklusējuma tie ir šādi:

  2. Esošo A ierakstu dzēšam un veidojam jaunu, vai rediģējam esošo, norādot laukā Hostname: domēna vārdu (bez www) un laukā IP: 52.16.206.81 . Izmaiņas saglabājam.

  3. Ja vēlaties pievienot arī subdomēnu, kā, piemēram, www.manavientne.lv vai veikals.manavietne.lv, ir nepieciešams izveidot CNAME ierakstu, kas norāda uz web.mozello.com. Pēc izmaiņu veikšanas spiežam pogu “Saglabāt”.

  • Rezultātā tehniskajiem ierakstiem ir jāizskatās šādi:

Jūsu veiktās tehniskās izmaiņas stāsies spēkā 1h laikā!

Kad domēna vārda tehniskās izmaiņas ir stājušās spēkā, varat to pievienot Mozello platformā izveidotajai mājaslapai. Ielogojieties Mozello kontā un izvēlieties Adrese -> Pievienot citur pirktu domēnu.

Atgādinām, ka lai pievienotu sevis izvēlētu domēna vārdu, Jums ir jābūt Mozello Premium abonementam. Ja rodas neskaidrības, detalizētāka informācija pieejama Mozello atbalsta centrā.