Jaunas .LV Reģistratūras Maijā

Jaunas .LV Reģistratūras Maijā

Esam priecīgi paziņot, ka .lv domēns ir kļuvis par 8 .LV Reģistratūrām bagātāks. Tagad .LV domēna vārdu varat reģistrēt ne tikai pa tiešo mūsu mājas lapā www.nic.lv bet arī vēršoties pie kādas no mūsu 155 .LV Reģistratūrām, kas palīdzēs jums ne tikai reģistrēt vēlamo domēna vārdu, bet arī sniegs atbalstu tā uzturēšanā un citos ar domēna vārda izmantošanu saistītos jautājumos.

Reģistrējot savu .LV domēna vārdu izmantojot oficiālas .LV Reģistratūras pakalpojumus, domēna vārdu lietotāji var būt pārliecināti, ka viņu intereses vienmēr tiks ievērotas.

.LV Reģistratūra ir persona, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar NIC, reģistrē un pārvalda .lv domēna vārdus savu klientu vārdā, ievērojot industrijas labo praksi un līgumā iekļauto sadarbības kārtību.

Esam priecīgi savā .LV Reģistratūru pulkā redzēt:

Baltnetos komunikacijos, UAB Baltnetos komunikacijos, UAB ir lielākais mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas ļauj uzņēmējiem izmantot visas mākoņdatošanas piedāvātās iespējas, un būt vienu soli priekšā saviem konkurentiem. Piedāvājumu nodrošina divi uzņēmuma pārvaldīti datu centri, gan Lietuvā, gan ārzemēs. Kompānija piedāvā plašu spektra pakalpojumu klāstu - no domēnu reģistrēšanas līdz pat augstas pieejamības klāsteru nodrošināšanai - lai sniegtu jūsu uzņēmuma vadības un uzglabāšanas vajadzībām atbilstošu datu pārvaldību. Bez mākoņdatošanas, Baltnetos komunikacijos piedāvā arī cita veida datu centru, interneta un datu pārraides, IT uzturēšanas un telefonijas risinājumu paklapojumus. Kompānijā strādā vairāk nekā 130 speciālistu, kas nodrošina netraucētu pakalpojumu nodrošinājumu vairāk nekā 4000 korporatīvajiem klientiem.

Register S.p.A Register S.p.A ir Itālijas līderis, kas vairāk nekā 20 gadus sniedz digitālos pakalpojumus interneta klātbūtnes nodrošināšanai.

SIA Zing SIA Zing ir digitālā mārketinga aģentūra, kas palīdz Jūsu uzņēmumam palielināt apgrozījumu piesaistot jaunus klientus.

SIA Datateks Serveris.lv ir SIA Datateks pakalpojums kas izveidots 2002.gadā un ir viens no vadošajiem mājas lapu un e-pastu uzturēšanas (hostings) pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Pateicoties profesionāliem pakalpojumiem un tehniskā atbalsta nodrošināšanai, kas optimāli samērota ar cenu līmeni, iegūta augsta klientu uzticība. Serveris.lv piedāvā savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Jebkuru no mūsu pakalpojumiem iespējams atbilstoši pielāgot klientu tehniskajām vajadzībām un finansiālajām iespējām. Piedāvājam plašāko mājaslapu un e-pastu uzturēšanas plānu skaitu Latvijā. Ikviens klients pie mums ir īpašs!

IP Twins IP Twins ir ICANN akreditēta reģistratūra ar plašu pieredzi korporatīvo domēna vārdu un IP advokātu pārvaldībā visos tiešsaistes zīmola aizsardzības jautājumos

IP Twins Vautron Rechenzentrum AG ir ICANN akreditēta reģistratūra (IANA-id: 1443) no Vācijas, kas piedāvā daudzu GTLD un CCTLD domēnu reģistrāciju, sākot ar LV, DE, AT, CH, LI, IT, un daudzu citu.

IP Twins Ledl.net GmbH ir Austrijas uzņēmums, kas tika dibināts 1999. gadā un nu, ir izaudzis līdz ICANN akreditētai domēnu reģistratūrai. Bez starptautiskajiem (vispārējiem) augstākā līmeņa domēniem Ledl.net GmbH ir akreditēta sniegt arī daudzu valsts koda augstākā līmeņa domēnu reģistrāciju, kā piemēram, .lv, .de, .at utt. Ledl.net GmbH piedāvā arī tīmekļa mitināšanas, virtuālo serveru, sertifikātu izsniegšanas, kā arī citus IT pakalpojumus. Reģistratūra vienmēr cenšas sasniegt visaugstāko klientu apmierinātību.

Cloudlix Cloudlix ir augstas kvalitātes hostinga pakalpojumu sniedzējs no Lietuvas, kas piedāvā IT risinājumus kopš 2011. gada un nepārtraukti aug.