Jaunas .LV Reģistratūras Jūnijā

Jaunas .LV Reģistratūras Jūnijā

Turpmāk .LV domēna vārdu/s varat reģistrēt arī izmantojot mūsu jauno sadarbības partneru Deutsche Telekom un SIA Euro Media Group pakalpojumus.

Reģistrējot savu .LV domēna vārdu izmantojot oficiālas .LV Reģistratūras pakalpojumus, domēna vārdu lietotāji var būt pārliecināti, ka viņu intereses vienmēr tiks ievērotas.

.LV Reģistratūra ir persona, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar NIC, reģistrē un pārvalda .lv domēna vārdus savu klientu vārdā, ievērojot industrijas labo praksi un līgumā iekļauto sadarbības kārtību.

Deutsche Telekom Deutsche Telekom ir viens no pasaules vadošajiem integrētajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, kam ir aptuveni 178 miljoni mobilo sakaru klientu, 28 miljoni fiksēto tīklu līniju un 20 miljoni platjoslas līniju.

Euro Media Group Euro Media Group nodarbojas ar interneta resursu izstrādi, uzturēšanu, kā arī SEO pakalpojumiem.

.LV domēna vārdu varat reģistrēt ne tikai pa tiešo mūsu mājas lapā www.nic.lv bet arī vēršoties pie kādas no mūsu 155 .LV Reģistratūrām, kas palīdzēs jums ne tikai reģistrēt vēlamo domēna vārdu, bet arī sniegs atbalstu tā uzturēšanā un citos ar domēna vārda izmantošanu saistītos jautājumos.