Jaunas .LV Reģistratūras Aprīlī

Jaunas .LV Reģistratūras Aprīlī

Aprīlī .lv domēnu reģistra uzturētājs NIC ir parakstījis sadarbības līgumu ar 6 jaunām reģistratūrām no Latvijas, Vācijas un Īrijas.

Izvēloties oficiālu .LV Reģistratūru, domēna vārdu lietotāji var būt pārliecināti, ka viņu intereses tiks ievērotas.

.LV Reģistratūra ir persona, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar NIC, reģistrē un pārvalda .lv domēna vārdus savu klientu vārdā, ievērojot industrijas labo praksi un līgumā iekļauto sadarbības kārtību.

Esam priecīgi savā .LV Reģistratūru pulkā redzēt 4 jaunas .LV Reģistratūras no Latvijas:

SIA DIVI Grupa SIA DIVI Grupa ir jauns un pieredzes bagāts IT uzņēmums, kuru piedāvāto pakalpojumu klāsts ir plašs, sākot ar mobilo aplikāciju un dažāda veida tīmekļa vietņu izstrādi un uzturēšanu, līdz pat pasākumu norises tehniskā atbalsta nodrošināšanai.

“Mēs esam informācijas tehnoloģiju cilvēciskā seja - saprotamā veidā izskaidrojam iespējas, ko sniedz sarežģītas informācijas tehnoloģijas un sistēmas. Mēs esam atvērti dialogam, ievērojam klientu ieteikumus un pielāgojamies pārmaiņām projektu gaitā, vienlaikus nebaidāmies arī piedāvāt radošus risinājumus.”

iLink iLink ir profesionālu IT risinājumu, datortehnikas servisa, telekomunikācijas un interneta pakalpojumu sniedzēja kompānija, kas lepojas ar sniegto pakalpojumu kvalitāti, tehniskajām zināšanām un kvalitatīvas datortehnikas izplatīšanu, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Graftik Graftik Digital Design ir Rīgā, Latvijā bāzēta digitālā dizaina studija, kas palīdz zīmoliem un organizācijām progresēt digitālajā vidē. Apvienojot radošo redzējumu un pragmatisko attieksmi, Graftik sniedz pielāgotus risinājumus gan klientam, gan lietotājam.

“Mēs ticam vienkāršībai, vērtējam ciešu sadarbību ar mūsu klientiem un esam apņēmušies īstenot efektīvu procesu.”

un

Datormeistars

Jauna reģistratūras no Vācijas:

Verizon Verizon Deutschland GmbH darbojas visā pasaulē, nodrošinot platjoslas un citus bezvadu un vadu interneta pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā produktus un risinājumus IT, drošības, sakaru, tīkla un mobilitātes pakalpojumu jomā.

Īrijas:

ADION ADION ir Īrijā reģistrēts Latviešiem piederošs uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi mājas lapu izveidē un uzturēšanā. ADION serveri atrodas Latvijā Telenet, Francijā Data Dock, ASV St. Louis DataPort datu centros. ADION ir Cloudflare CDN partneris un nodrošina 24/7/365 atbalstu ar 99.8% serveru Uptime.

ADION piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst: Mājas lapu izveide, Uzturēšana, Domēnu reģistrēšana, SEO, Virtuālo serveru uzturēšana un administrēšana, Fizisko serveru izvietošana un uzturēšana.