Jaunas .LV Reģistratūras

Jaunas .LV Reģistratūras

Martā .lv domēnu reģistra uzturētājs NIC ir parakstījis sadarbības līgumu ar 9 jaunām reģistratūrām no Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Polijas un Honkongas.

.LV Reģistratūra ir persona, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar NIC, reģistrē un pārvalda .lv domēna vārdus savu klientu vārdā, ievērojot industrijas labo praksi un līgumā iekļauto sadarbības kārtību.

Izvēloties oficiālu .LV Reģistratūru, domēna vārdu lietotāji var būt pārliecināti, ka viņu intereses tiks ievērotas.

Esam priecīgi savā .LV Reģistratūru pulkā redzēt 3 jaunas .LV Reģistratūras no Latvijas:

SEO Media SEO MEDIA ir digitālā mārketinga speciālistu apvienība, kas nodrošina augstākās kvalitātes digitālā mārketinga pakalpojumus sākot ar mājas lapas izstrādi, līdz SEO optimizācijai. SEO MEDIA lepojas ar savu individuālo pieeja katram klientam, kā lielam tā arī mazam.

Adaptive Media Adaptive Media ir mūsdienīgs, pozitīvi domājošs uzņēmums, kurš nodarbojas ar dažāda veida interneta projektu realizāciju. Mēs veidojam mājas lapas, veicam SEO optimizāciju, sniedzam konsultācijas, lai Jūsu bizness internetā piesaistītu jaunus klientus un spētu nopelnīt maksimāli daudz.

Ekolux Labām idejām un lieliskiem produktiem vajag pareizo vārdu - un interneta adresi. Tādu, kuru viegli izlasīt, izrunāt un atcerēties. Domens24.lv ir vietne, kur lietotāji var pirkt, pārdot un reģistrēt domēna vārdus. SIA Ekolux ir oficiāla domēnu paplašinājumu .lv, .com, .eu un citu reģistratūra.

3 jaunas reģistratūras no Vācijas:

Wind Internethaus “Dzinējspēks Jūsu e-biznesam!” – tā savus klientus uzrunā interneta un mākoņpakalpojumu sniedzējs Wind Internethaus. Plašais pakalpojumu klāsts ietver pilnu digitālo servisu paketi: e-pasta, mājaslapu uzturēšanas un izveidošanas pakalpojumi, mākoņpakalpojumi, pasta serveri, e-komercijas risinājumi, datu un tīklu drošība un daudzi citi, lai uzņēmums vienuviet varētu saņemt pilnu komplektu jaudīgam biznesam.

Global Village Global Village ir pilna servisa interneta pakalpojumu sniedzējs kopš 1996.gada, kas ar tā pakalpojumu portfeli nodrošina, ka klients vienā mirklī var iegūt gan interneta piekļuves pakalpojumu, gan tā plašo servisu klāstu, nokļūstot klusas klau sētas modernā mūsdienu digitālajā vidē.

INDECA Domēnu industrijā INDECA jau ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, iesākumā kā tikai tradicionālo domēnu reģistrators. Laikam ejot, domēnu portfelis ir pieaudzis arī ar daudziem internacionāliem domēniem. Pa šiem gadiem INDECA ir kļuvis par vienu no domēnu nozares ekspertiem, izstrādājot klientu mārketinga un biznesa stratēģijas no domēnu vārdu viedokļa. Pakalpojums neaprobežojas tikai ar domēna vārda reģistrāciju, bet ietver arī citus domēna vārdam pieejamos servisus (mājaslapas, pāradresācijas utml.), tā ietaupot klientu laiku un naudu.

Igaunijas:

Almic OÜ Almic OÜ ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, dibināts 2002. gadā. Uzņēmuma seši galvenie uzņēmējdarbības virzieni: • informācijas tehnoloģiju atbalsta pakalpojumi; • datoru/serveru un IT daļu mazumtirdzniecība; • programmēšana; • tīmekļa lapu izveide; • logotipu, preču zīmju utt. noformēšana; • virtuālo un specializēto serveru izvietošana;

Polijas:

H88 Domeny.pl tika izveidots 1997. gadā Krakovā. Veicot ieguldījumus infrastruktūrā, ieviešot jaunus pakalpojumus, dažu gadu laikā kļuvām par plaukstošu uzņēmumu. Šodien Domeny.pl ir viens no pazīstamākajiem poļu zīmoliem hostinga pakalpojumu un interneta domēnu reģistrācijas tirgū. Un kopš 2017. gada ir esam daļa no H88 S.A.

Ķīnas:

Topnets Group Limited Topnets Group Limited ir starptautisks uzņēmums, kas nodrošina domēna vārdu, preču zīmju, patentu un zīmola reputācija aizsardzības risinājumus. Topnets Group Limited ir palīdzējis vairākiem pieredzējušiem, starptautiskiem Ķīnas uzņēmumiem.