Ielūdzam uz Baltic Domain Days 2024

Ielūdzam uz Baltic Domain Days 2024

Laipni aicinām Jūs uz domēna industrijas pasākumu, kas vērsts tieši uz Baltijas reģionu – Baltic Domain Days2024 (BDD), kas norisināsies kā daļa no EuroDIG (European Dialogue on Internet Governance) pasākuma.

Konference norisināsies 2024.gada 17.-19.jūnijā Viļņas apburošajā vecpilsētā. Adrese: Arklių str. 18, Viļņa, Lietuva.

Konferences programma, dalībnieku reģistrācija, loģistikas informācija atrodama www.eurodig.org. Dalība konferencē ir bez maksas un būs iespējams piedalīties arī attālināti.

Reģistrācija ir atvērta!

Baltic Domain Days

Baltic Domain Days ir labākā vieta, kur uzzināt Baltijas domēnu industrijas aktualitātes un tikties ar domēnu nozares ekspertiem. Konferncē ir iespēja satikt reģistru, reģistratūru pārstāvjus, mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, izstrādātājus, kiberdrošības ekspertus, uzņēmējus, mārketinga speciālistus, pētniekus un citi interesentus, lai pārrunātu jaunākās tendences domēnu tirgū.

Galvenās BDD tēmas aptvers domēnu vārdu lietošanas un DNS ļaunprātīgas izmantošanas jautājumus, internacionālo domēna vārdu (IDN) izmantošanu, DNS lomu satura bloķēšanā, DNSSEC ieviešanu, jaunos ES noteikumus, kas ietekmē domēnu nozari, strīdu risināšanas jautājumus un citus domēnu industrijas izaicinājumus.


EuroDIG

EuroDIG ir informācijas, pieredzējušu ekspertu pieredzes un viedokļu, kas saistīti ar jauniem izaicinājumiem interneta vidē, apmaiņas platforma. Tā ir daudzu ieinteresēto personu iniciatīva, kurā piedalās pārstāvji no valdības, starptautiskām organizācijām, akadēmiskām iestādēm, uzņēmumiem, sabiedrības un IT speciālisti.

EuroDIG ir dialoga visa gada garumā process, kas noslēdzas ar kulmināciju - ikgadēju trīs dienu pasākumu. Programmas saturu ierosina un veido visas iesaistītās ieinteresētās personas. Pēc katra pasākuma galvenie vēstījumi no Eiropas perspektīvas tiek iesniegti Internet Governance Forum (IGF).