Esam kopā ar Ukrainu

Esam kopā ar Ukrainu

Reaģējot uz karu, ko Krievijas valdība uzsākusi pret Ukrainu, vēlamies paust savu visdziļāko līdzjūtību par milzīgajiem zaudējumiem un izteikt cieņu un apbrīnu par nezūdošo patriotismu un spēku, ar kādu Ukrainas tauta aizstāv savu zemi!

Ja arī Jūs vēlaties paust atbalstu Ukrainas tautai, aicinām izvietot kādu no mūsu izstrādātajiem atbalsta simboliem savā mājaslapā. Nē karam Ukrainā!

Attēls: Attēla nosaukums:
stop-war-ukraine-badge-LV.png
stop-war-ukraine-badge-LV-right.png
stop-war-ukraine-LV-badge-horizontal.png
stop-war-ua-badge.png
stop-war-ukraine-badge-EN-right.png
stop-war-ukraine-EN-badge-horizontal.png
stop-war-ukraine-badge-LA.png
stop-war-ukraine-badge-LA-right.png
stop-war-ukraine-badge-LA-horizontal.png

Lai ievietotu šo atbalsta simbolu savas mājaslapas labajā vai kreisajā stūrī (skat zemāk piemēru) nepieciešams nokopēt zemāk esošo kodu un ievietot to savā index.html header daļā. Minētajā kodā aizvietojiet “BILDES-NOSAUKUMS” ar izvēlētās bildes nosaukumu (skat. tabulā), kā arī “left:0” uz “right:0”, ja vēlaties bildi attēlot savas mājaslapas labājā stūrī.

  <img src="https://raw.githubusercontent.com/LVregistrs/static/master/BILDES-NOSAUKUMS.png" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 240px; z-index: 2013; border: 0;" alt="Stand With Ukraine"></img>

PIEMĒRS:

Savukārt, ja vēlaties ievietot šo simbolu savas mājaslapas augšā pa vidu, tad izmantojiet sekojošu kodu:

<div style="text-align: center; margin: 20px 20px 10px 20px;"><img src="https://raw.githubusercontent.com/LVregistrs/static/master/stop-war-ukraine-LV-badge-horizontal.png" style="width: 400px; z-index: 2013; border: 0;" alt="Stand With Ukraine"></img></div>

Ja angļu valodas versija patīk labāk, tad minētajā kodā aizvietojiet “stop-war-ukraine-LV-badge-horizontal.png” ar “stop-war-ukraine-EN-badge-horizontal.png”, savukārt lai izmantotu latgaļu versiju aizvietojiet to ar “stop-war-ukraine-badge-LA-horizontal.png”

NIC.LV komanda nešauboties nostājas pret karu un nosoda jebkādu rīcību, kas saistīta ar agresiju un vardarbību. Katrs individuāli un kopā cenšamies palīdzēt, kā varam. Tikai kopā esot, varam stāties pretī un cīnīties par brīvību.