Domēna vārdu ģenerātors - DOMENĪMI.LV

No 1.oktobra NIC sadarbībā ar Mākslīgā intelekta laboratoriju (AILab) klājā laiž pasaulē pirmo domēna vārda ģenerēšanas rīku DOMENĪMI.LV, kas ievēro LATVIEŠU VALODAI raksturīgos locījumus, diakritiskās zīmes un ir izstrādāts, balstoties uz ikdienā lietoto valodu portālos, blogos, digitalizētās daiļliteratūras grāmatās, vārdnīcās un vārdu krājumos.

DOMENĪMI.LV ņemot talkā mākslīgo intelektu palīdzēs ikkatram domēna vārdu izvēles krustcelēs nonākušajam, piemeklējot radošas BRĪVU domēna vārdu alternatīvas, kā arī izvēlēties sava domēna vārda reģistrācijai un prasībām piemērotāko .LV Reģistratūru, kura atbalsta šo projektu: AmberBit, Dualnode, Media Partners, Mozello, CloudHosting, SigmaNet un Stream Networks.

Plašāka informācija par jaunieviesto rīku pieejama šeit!

Ar mākslīgā intelekta humora izjūtu turpmākos 3 mēnešus (1.10.2016-31.12.2016) var paspēlēties ikviens akcijas #jancīgieDOMENĪMI dalībnieks.

Akcijas laikā izaicinām ikvienu dalīties (Facebook, Twitter un draugiem.lv) ar savu visjancīgāko “domenīma” atradumu. KATRU NEDĒĻU kādam laimīgajam būs iespēja tikt pie NIC spic-balvas – atstarojošas vestes no ZIB* fashion. Lai veicas domenīmu medībās!