Baltijas Domēnu dienas 2023

Baltijas Domēnu dienas 2023

No 4. līdz 5. oktobrim Rīgā noritēs īpaši Baltijas valstu domēnu nozarei veltītā konference - Baltic Domain Days 2023 (tulkojumā no angļu valodas “Baltijas Domēnu Dienas”). Plašāka informācija par norises vietu un programmu sekos tuvākajā laikā.

Konference pulcē kiberdrošības ekspertus, interneta pakalpojumu sniedzējus, reģistratūras, reģistrus un citas ieinteresētās puses, lai izpētītu un apspriestu jaunākās tendences, problēmas un inovācijas. Šī būs lieliska iespēja salīdzināt un novērtēt Baltijas valstu pieredzi, kā arī diskutēt un veidot kontaktus ar vadošajiem nozares pārstāvjiem.

Domēna vārdu ļaunprātīga izmantošana, DNS drošība, DNSSEC, domeineri, domēnu skvoteri un citas domēnu nozares tendences Latvijā, Lietuvā un Igaunijā būs BDD 2023 galvenās tēmas.

BALTIJAS DOMĒNU DIENU LAIKĀ JUMS BŪS IESPĒJA:

  • Iegūt vērtīgas zināšanas: starptautiski nozares līderi dalīsies savā pieredzē un redzējumā par domēnu, kiberdrošības, interneta pārvaldības un intelektuālā īpašuma aktualitātēm.

  • Satikt jaunus sadarbības partnerus: iespēja veidot kontaktus ar nozares pārstāvjiem, kurus saista biznesa iespējas Baltijas valstīs - Eiropas augstākā līmeņa domēnu reģistru uzturētājiem, reģistratūrām un citiem domēna vārdu un to piesaistīto pakalpojumu sniedzējiem.

  • Atzīmēt .LV 30 gadu svinības: šogad mūsu Latvijas nacionālais augstākā līmeņa domēns .LV atzīmē savu 30. dzimšanas dienu. Būsim priecīgi šo notikumu nosvinēt kopā ar Jums!

Konferenci organizē NIC.LV sadarbībā ar Interneta vārdu un numuru piešķires korporāciju (ICANN), .LT un [.EE])(https://www.internet.ee) domēna vārdu reģistru uzturētājiem. Konference noritēs angļu valodā.