Reģistratūra

SIA Datateks

Serveris.lv ir viens no vadošajiem mājas lapu un e-pastu uzturēšanas (hostings) pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Serveris.lv ir SIA Datateks pakalpojums, kas izveidots 2002.gadā un, pateicoties profesionāliem pakalpojumiem un tehniskā atbalsta nodrošināšanai, kas optimāli samērota ar cenu līmeni, iegūta augsta klientu uzticība. Serveris.lv ir vienīgais hostinga pakalpojuma piedāvātājs Latvijā, kas tehnisko atbalstu nodrošina 24 h stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Lai saviem klientiem piedāvātu profesionālākos pakalpojumus mūsu pārstāvētajā nozarē, joprojām turpinām attīstīt savu pakalpojumu klāstu, to kvalitāti, kā arī rūpējamies par personāla kvalifikāciju atbilstoši pasaules tendencēm. Uzņēmums ieguldījis apjomīgas investīcijas profesionālās serveru tehnikas iegādē un jaunāko tehnoloģiju ieviešanā.

Serveris.lv piedāvā Linux un Windows hostingu, domēnu reģistrāciju, virtuālos serverus, serveru nomu un SSL sertifikātus. Piedāvājam bezmaksas mājaslapas izveides rīku Constructor free, kurā pieejami vairāk nekā 80 dizaina varianti – šī iespēja ļauj klientiem būtiski samazināt mājaslapu veidošanas izmaksas.

Serveris.lv piedāvā savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Jebkuru no mūsu pakalpojumiem iespējams atbilstoši pielāgot klientu tehniskajām vajadzībām un finansiālajām iespējām. Piedāvājam plašāko mājaslapu un e-pastu uzturēšanas plānu skaitu Latvijā. Ikviens klients pie mums ir īpašs!

Mūsu vīzija:

Kļūt pat vadošo hostinga un virtuālo serveru pakalpojumu piedāvātāju Baltijas reģionā.

Mūsu misija:

Profesionāla pieeja un individuāla attieksme katram klientam, nodrošinot mūsdienām atbilstošus, kvalitatīvus serveru administrēšanas pakalpojumus un efektīvus risinājumus, kā arī tehnisko atbalstu 24 h stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

https://www.serveris.lv/lv/sakums