Reģistratūra

RP Data, SIA

Jau vairāk kā 4 gadus mēs nodarbojamies ar visu, kas saistīts ar hostingu – sākām ar mājaslapu uzturēšanas pakalpojumiem, vēlāk mēs savu pakalpojumu klāstu papildinājām ar vienu no šī brīža – 2017. gada pieprasītākajiem mākoņa risinājumiem , un, ticiet, mēs zinām par to ļoti, nu ļoti daudz.

Jau vairāk kā 4 gadus GROUPIT.LV nodarbojas ar IT pakalpojumu sniegšanu. Iepriekš mēs šos pakalpojumus nodrošinājām zem domēna GROUP.LV, bet, sakarā ar uzņēmuma restrukturizēšanu, visi piedāvātie GROUP.LV pakalpojumi tika sadalīti pa vairākiem uzņēmumiem, tādējādi katram uzņēmumam izveidojot jaunu mājaslapu ar atbilstošu domēna vārdu.

GROUPIT.LV savā pakalpojumu lauciņā ir ļoti spēcīgs konkurents, jo mūsu mērķis ir sniegt kvalitatīvus hostinga risinājumus juridiskām personām. Mūsu klientu lokā ir atrodami vairākas dažāda lieluma juridiskās personas, kuras darbojas dažādās nozarēs. Uz mūsu serveriem ir izvietotas B2B sistēmas, interneta veikali, CRM sistēmas, Online norēķinu sistēmas un pat uzņēmumu vizītkaršu lapas.

Komanda. Mūsu uzņēmuma serveru administratori ir augsti kvalificēti IT tehnoloģiju entuziasti, kuri ir strādājuši arī valsts mēroga akciju sabiedrībās. Mūsu komandai neviena problēma nav par lielu un neviens uzdevums nav par sarežģītu. Mūsu komanda tehnisku problēmu gadījumā vienmēr atradīs optimālu un ātru risinājumu.

Mūsu serveri ir izvietoti vairākās Eiropas Savienības valstīs un tie ir savienoti vienā lielā mākonī, tādejādi mēs spējam nodrošināt nepārtrauktu resursa darbību.

Mūsu komanda vienmēr seko līdzi IT attīstībai, tādejādi nodrošinot globālā mērogā modernākos un pieprasītākos IT hostinga risinājumus.

Mūsu nākotnes vīzija. 2018. gada sākumā mūsu uzņēmuma plānos ir paplašināt savu serveru skaitu, pievienojo t savam mākonim vēl 2 valstis, tādējādi sniedzot arvien kvalitatīvākus risinājumus, pateicoties kuriem, mēs varam ieviest arī jaunus pakalpojumus, jo 2018. gads nebūs parasts gads, bet gan GROUP IT jauno pakalpojumu attīstības gads. Sniegto pakalpojumu klāsts: GROUPIT.LV piedāvā dažādu domēna vārdu reģistrācijas pakalpojumus, sākot ar .LV, .EU un .COM domēna vārdu reģistrēšanu un beidzot ar .INFO, .ORG .RU .SU .LT .EE un citu domēna vārdu reģistrēšanu. Papildus uzņēmums piedāvā Linux hostinga, E-pastu hostinga, Mākoņa pakalpojumus, SSL sertifikāta reģistrāciju un virtuālo serveru pakalpojumus. Savu pakalpojumu klāstu patstāvīgi papildinām. GROUPIT.LV - Moto: Kvalitāte ir darbības stūrakmens.

Sekojiet mums sociālajos tīklos:

Facebook: https://www.facebook.com/groupitlv
Twitter: https://twitter.com/GroupitLV
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/rp-data

http://groupit.lv/