Reģistratūra

Anclaren

ANCLAREN ir digitālā mārketinga aģentūra, kurā ir apvienojušies programmētāji un digitālā mārketinga speciālisti ar vairāk kā desmit gadu pieredzi.

Ar mūsdienu tehnoloģiju straujo attīstību, digitālajam mārketingam ir būtiska nozīme uzņēmuma panākumu gūšanai, līdz ar to mēs vēlamies celt uzņēmumu izpratni par to. Mūsu misija ir rūpēties par partneru klātbūtni interneta vidē ar mērķi palīdzēt tiem sasniegt savus biznesa un komunikācijas mērķus.

Klientiem varam sniegt plašu digitālā mārketinga pakalpojumu klāstu, kas ietver gan web dizaina izstrādi, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), PPC reklāmu pārvaldīšanu, sociālo mēdiju pārvaldīšanu un satura ražošanu.

Katram sadarbības partnerim pieejam individuāli un izstrādājam unikālu mārketinga stratēģiju, kas saskan ar tā vīziju, misiju un mērķiem.

Mūsu komandā ir viss nepieciešamais, lai Jūsu uzņēmums spētu sasniegt nākamo līmeni biznesa pasaulē un pasniegt Jūsu digitālās vīzijas kā uz paplātes mūsu realitātē. Nav vīzijas? Mums ir pietiekami kreatīva komanda, lai spētu Jums tās radīt. Mūsu profesionāļu lokā ir cilvēki, kuri jau gadiem darbojas digitālā mārketinga sfērā un ir palīdzējuši vairākiem Latvijas uzņēmumiem nodrošināt stabilu pozīciju interneta vidē. Mūsu jaunības spars ar lielo pieredzi ir Jūsu uzņēmuma pusē un esam gatavi veikt darbu, lai jūsu uzņēmumam sniegtu jaunas dvesmas mūsdienās dominējošajā digitālajā pasaulē.

http://www.anclaren.com/